מדיניות משלוחים – BeTween

מדיניות משלוחים וזמני אספקה

 

אפשרויות המשלוח והעלויות בקנייה באתר:

1. איסוף עצמי מרשת חנויות BE TWEEN – הינה חינם 

2. משלוח חינם בכל הזמנה ללא הגבלת סכום קניה (משלוח בדואר רשום)

3. משלוח עד הבית / מקום העבודה עם שליח – בעלות 40 ש"ח.

זמני משלוח:

1. משלוח עד הבית/מקום העבודה – לאחר קבלת ההזמנה ואישורה, זמן האספקה באמצעות שליח, הוא עד 7 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה באתר (בחגים מועד ההספקה יכול להתארך עד 10 ימי עסקים). לא ניתן לבצע משלוחים בימי שישי וערבי חג. 

בישובים מרוחקים (הערבה, אילת, ישובים מעבר לקו הירוק, רמת הגולן וכד') זמן האספקה עלול להתארך מעט. בישובים בהם לא ניתן להגיע באמצעות חברת השליחויות – נציג מטעמנו ייצור איתכם קשר למציאת פתרון אחר להעברת ההזמנה אליכם. 

שימו לב! השליח יתאם את הגעתו אליכם בשיחת טלפון – אנא הישארו זמינים. כמו כן, בכדי לייעל את תהליך המשלוח אליכם, מומלץ בזמן הקניה באתר לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים רוב שעות היום – בבית, בעבודה ובכל כתובת אחרת לבחירתכם. 

2. איסוף עצמי מרשת חנויות  BE TWEEN – לקראת תום תהליך הרכישה באתר, ניתנת לך אפשרות בחירה באיסוף עצמי  לרשינמת הסניפים שלנו. שממנה תיאסף ההזמנה.

עם הגעת הזמנתך לחנות, תישלח אליך הודעת ווטסאפ  לטלפון שהזנת  בהזמנתך באתר. עד 7 ימי עסקים.

לתשומת לבך, לוקח לנו מספר ימים להעביר את ההזמנה מהמחסניםשלנו אל נקו דת האיסוף בחנות. עקב כך , בבקשה לא להגיע לאסוף את ההזמנה מהחנות לפני שהודענו לך.

במידה ובכל זאת החלטת לגשת, אנא התקשר/י לפני כן וודאו שהזמנתכם אכן הגיעה לחנות  לרשימת הסניפים שלנו.

מעקב אחר הזמנה:

לאחר ביצוע הרכישה, ניתן לעקוב אחר סטטוס ההזמנה בכל רגע באמצעות כניסה ל"חשבון שלי" באתר, ולאחר מכן לחצו על "לוח ההזמנות שלי". כמו כן יישלח אליך אישור באמצעות דואר אלקטרוני על ביצוע ההזמנה, תוך 48 שעות מסיום ביצוע עסקת הקנייה באתר. במידה והזמנתך תקינה יישלח אליך דוא"ל  ובו אישור על ההזמנה

 בכל שאלה נוספת, שירות הלקוחות

שלנו ישמח לסייע באמצעות הדוא"ל: infobetween1@gmail.com 

או בטלפון: 054-9004043

זמני האספקה המפורטים לעיל ימנו החל ממועד אישור ההזמנה ע"י חברת כרטיסי האשראי. מובהר כי זמני האספקה המפורטים לעיל הינם זמנים משוערים. ייתכנו שינויים בזמני האספקה עקב עיכובים התלויים בצד ג' ושאינם תלויים ב  BE TWEEN . המשתמש מאשר כי ידוע לו כי יכול ואספקת הפריטים תיעשה בתוך זמן קצר או ארוך יותר מן הזמן המשוער וכן, מאשר כי ידוע לו כי  BE TWEEN  לא תהיה אחראית לאיחור בביצוע אספקת הפריטים במקרים הבאים:

עקב "כוח עליון" ומבלי לפגוע בכלליות האמור, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום ונזקי טבע. שביתה ו/או השבתה אצל ספקי הסחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים. כל סיבה אחרת שאיננה בשליטת BE TWEEN . באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית BE TWEEN .  תהיה רשאית לספק את הפריטים למשתמש במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם המשתמש. מובהר כי BE TWEEN.  איננה מתחייבת לזמן אספקה כאשר הפריטים אינם נמצאים במלאי. אם פריטים מסוימים חסרים במלאי, BE TWEEN .  תמסור הודעה על כך למשתמש אשר יהא רשאי לבטל את ההזמנה.

מובהר כי אספקת הפריטים (בחנות רשת או בבית המשתמש) יכול ותותנה בהצגת תעודת הזהות של המשתמש וכן בהצגת מספר "אישור ההזמנה" כפי שיתקבל ממערכת ההזמנות בגין ביצוע העסקה, זאת על פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של BE TWEEN .. מוסכם כי BE TWEEN .  ו/או מי מטעמה תהא רשאית לדרוש כל אמצעי זיהוי נוסף, על פי שיקול דעתה, כתנאי למסירת הפריטים לידי המשתמש.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות